KoupeFirem.cz

Doména KoupeFirem.cz a ještě dnes může být vaše!

Bezpečná koupě, bezpečný převod

Zašlete svou nabídku, předáme ji vlastníkovi domény a následně, bude-li vaše nabídka akceptována, doména uhrazena, zajistíme okamžitý bezpečný převod. Na prodej a převod bude samozřejmě vystavena faktura.
jak probíhá převod?

Založit si vlastní společnost není zrovna nejjednodušší záležitostí. Založení nové společnosti provází velká řada administrativních úkonů, které mohou jednak zdržet a jednak spoustu lidí odradit od jejich podnikatelského záměru.


Když bychom měli jmenovat alespoň některé ze základních úkonů potřebných k založení společnosti, tak na prvním místě zcela jistě bude sepsání a podpis společenské smlouvy. Ta obsahuje velké množství úkonů, mezi něž patří třeba uvedení sídla společnosti,předmět podnikání, jména společníků a spousta dalších údajů. Zapomenout pochopitelně nelze ani na stanovení výše kapitálu, který bude složen za účelem vzniku společnosti.


V případě, že se chce člověk vyhnout velmi zdlouhavému postupu. Volí zcela jistě koupi společnosti. Je to právě koupě firem, která umožňuje rychle nabytí společnosti, se kterou je možné prakticky obratem začít podnikat. Nákup již zavedených společností není ničím novým, nicméně v současné době je možné sehnat společnosti, které se zabývají prakticky čímkoli. Jinými slovy mají stanoven předmět podnikání.


Co se týká již založených společností, tak je hodně známý termín ready made společnosti. Jsou to společnosti, které vznikly pouze za účelem svého budoucího prodeje. Zakladatelé takovýchto společností šli do jejich založení s tím, že budou investovat svůj čas do vzniku takovýchto společností a také peníze, které se jim ovšem prodejem takovýchto společností během několika měsíců vrátí. Také na tomto prodeji pochopitelně zakladatelé ready made společností vydělají. Koupě firem je v zahraničí naprosto běžnou záležitostí a v České republice se začíná stávat prakticky dennodenní realitou. Podnikatelský záměr je většinou velmi křehkou záležitostí, a pokud by člověk nemohl začít podnikat ihned, mohl by přijít velmi rychle vniveč.

Tvorba webových stránek: Webklient